Podczas uroczystej ceremonii w Skarżysku-Kamiennej, Arkadiusz Bogucki, pełniący funkcję prezydenta miasta, przekazał Marzenie Tomaszewskiej oficjalny akt powierzenia kierownictwa nad Zespołem Placówek Oświatowych. Jednostka ta obejmuje... Czytaj dalej

Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Niebezpieczne upały – bądź czujny!
Zmiany w kursach linii 14 w związku z Dniami Miasta 27 czerwca
Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Świętokrzyska Policja zapewnia bezpieczeństwo na wakacje