Izabela Łapka nową dyrektor Przychodni Miejskich w Skarżysku-Kamiennej
Na początku lutego Izabela Łapka objęła stanowisko Dyrektora Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Przychodnie Miejskie” w Skarżysku-Kamiennej, po tym jak została wybrana w drodze konkursu. Nowa dyrektor jest cenionym specjalistą w dziedzinie zarządzania ochroną zdrowia, co potwierdza jej bogate doświadczenie zawodowe.
Doświadczenie i kompetencje nowej dyrektor
Izabela Łapka swoją karierę w sektorze medycznym rozpoczęła w 2019 roku, kiedy to objęła stanowisko kierownika działu organizacyjno-administracyjnego w jednym ze szpitali. W trakcie pracy zdobyła cenne umiejętności w zarządzaniu jednostkami medycznymi, co w połączeniu z jej wykształceniem specjalistycznym, w tym specjalizacją z zarządzania w ochronie zdrowia, czyni ją idealnym kandydatem do roli dyrektora.
Zakres odpowiedzialności
SPZOZ „Przychodnie Miejskie”, który będzie nadzorowany przez Izabelę Łapkę, obejmuje dwie placówki: Przychodnię Nr 2 przy ul. Legionów 104 oraz Przychodnię Nr 3 przy ul. Aptecznej 7. Nowa dyrektor będzie odpowiedzialna za koordynację działań i rozwój obu przychodni, a także za zapewnienie najwyższej jakości opieki zdrowotnej dla mieszkańców.
Wsparcie i oczekiwania władz miasta
Podczas uroczystego powitania, Prezydent Miasta Arkadiusz Bogucki oraz Zastępca Prezydenta ds. Społecznych Iwona Jeziorska wyrazili swoje wsparcie dla nowej dyrektor. Podkreślili znaczenie efektywnej współpracy z władzami miejskimi, która ma na celu poprawę jakości usług zdrowotnych oferowanych przez miejskie przychodnie, z korzyścią dla wszystkich pacjentów.
Źródło: Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna

Mirzec zyska 4,2 miliona złotych na rewitalizację centrum!
Jacek Pastuszko świętuje 60-lecie w Kawiarni Muzycznej MCK już jutro!
Wciąż dostępne miejsca w projekcie wsparcia rodzin w Suchedniowie!
Majówka bezpieczna – kluczowe zasady ochrony dla Ciebie i Twoich bliskich
Szybkość za cenę bezpieczeństwa
Młodzi dziennikarze z Brodów: warsztaty przed majowym weekendem w bibliotece
Muzyczne emocje na Dniach Skarżyska-Kamiennej 2026!
90-lecie Suchedniowskiej „Jedynki” im. Emilii Peck – Święto Edukacji i Wspólnoty
Wykorzystaj szansę! Wolne miejsca w Punkcie Dziennego Opiekuna w Adamowie dla Twojego dziecka!
Bezpieczny długi weekend Bożego Ciała – zachowaj ostrożność na drogach!