Zjazd przedstawicieli Lewicy i ich kandydatów na wybory samorządowe w 2024 roku w Skarżysku
Delegacja Lewicy, złożona z posłów i kandydatów na nadchodzące wybory samorządowe w 2024 roku, zorganizowała spotkanie z mediami w mieście Skarżysko. Wśród przybyłych znaleźli się parlamentarzyści tej partii, a mianowicie: Dorota Olko, Katarzyna Ueberhan, Andrzej Szejna oraz Adrian Zandberg.
Dołączyli do nich reprezentanci lokalnej struktury Lewicy, na czele których stanął Dariusz Zalega, aspirujący do stanowiska prezydenta Skarżyska. Obecny był również przewodniczący Nowej Lewicy w Skarżysku oraz kandydat do sejmiku wojewódzkiego, Artur Pejas. Nie zabrakło także Dominika Żaka, ubiegającego się o mandat radnego naszego miasta.
To medialne wydarzenie odbyło się w obiekcie znanym jako Pasaż Milica i było elementem szerszej inicjatywy o nazwie „Lewica w trasie”.

Bezpłatne badania wzroku w Krynkach – sprawdź swój wzrok 15 lipca!
Letni wieczór z Marcinem Sójką w Amfiteatrze!
Koncert podsumowujący rok artystyczny w Studiu Wokalnym CKiR Brody
Świętojanki 2026 w Suchedniowie: Muzyczne święto pełne rodzinnych atrakcji!
Rodzinny Piknik Zdrowia i Bieg po Ziemi Mirzeckiej 2026: Sukces w aktywności i profilaktyce!
Festiwal pod Zaporą: Muzyczne atrakcje i lokalne talenty w lipcu!
Najserdeczniejsze życzenia dla ojców z okazji ich święta