Zjazd przedstawicieli Lewicy i ich kandydatów na wybory samorządowe w 2024 roku w Skarżysku
Delegacja Lewicy, złożona z posłów i kandydatów na nadchodzące wybory samorządowe w 2024 roku, zorganizowała spotkanie z mediami w mieście Skarżysko. Wśród przybyłych znaleźli się parlamentarzyści tej partii, a mianowicie: Dorota Olko, Katarzyna Ueberhan, Andrzej Szejna oraz Adrian Zandberg.
Dołączyli do nich reprezentanci lokalnej struktury Lewicy, na czele których stanął Dariusz Zalega, aspirujący do stanowiska prezydenta Skarżyska. Obecny był również przewodniczący Nowej Lewicy w Skarżysku oraz kandydat do sejmiku wojewódzkiego, Artur Pejas. Nie zabrakło także Dominika Żaka, ubiegającego się o mandat radnego naszego miasta.
To medialne wydarzenie odbyło się w obiekcie znanym jako Pasaż Milica i było elementem szerszej inicjatywy o nazwie „Lewica w trasie”.

Niebezpieczne upały – bądź czujny!
Zmiany w kursach linii 14 w związku z Dniami Miasta 27 czerwca
Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Rodzinne święto przyrody – „Dzień Błota? Naturalnie!” już 27 czerwca!
Ania Karwan i Ørganek na Dniach Miasta 2026 – dołącz do zabawy!
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Świętokrzyska Policja zapewnia bezpieczeństwo na wakacje