Za nami XII Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze
Jak przebiegły Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze w Skarżysku-Kamiennej?
W minioną sobotę w naszym mieście odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. Wydarzenie zrealizowane zostało na stadionie znajdującym się przy ulicy Piłsudskiego w Skarżysku – Kamiennej. Była to już dwunasta edycja tego typu przedsięwzięcia w naszym regionie i jak widać cieszy się ono dużym uznaniem.
W wydarzeniu udział wzięła Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza oraz Seniorzy Ochotniczych Straży Pożarnych. Rywalizacje odbyły się w dwóch kategoriach: rozwinięcie bojowe oraz bieg sztafetowy na 400 metrów wraz z przeszkodami. Jak już wiadomo łącznie w minionym wydarzeniu sportowym udział wzięło 10 drużyn. Trzeba przyznać, że zawodnicy mocno ze sobą rywalizowali i zaciekle walczyli o wygraną.
Ostatecznie zwycięską drużyną wśród seniorów okazała się OSP Sorbin, z kolei wśród młodzieży reprezentacja OSP Grzybowa Góra. Zwycięzcy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy, a także puchary oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nasza redakcja składa serdeczne gratulacje laureatom.

Zmiany w kursach linii 14 w związku z Dniami Miasta 27 czerwca
Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Rodzinne święto przyrody – „Dzień Błota? Naturalnie!” już 27 czerwca!
Ania Karwan i Ørganek na Dniach Miasta 2026 – dołącz do zabawy!
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Uczniowie z SP nr 1 odkrywają tajemnice biblioteki na Towarowej
Świętokrzyska Policja zapewnia bezpieczeństwo na wakacje
Kobieta straciła 20 tysięcy złotych w oszustwie telefonicznym