Pierwsza Sesja Młodzieżowej Rady Miasta: Przedstawiamy nowo wybranych radnych
W piątek, 24 października, sala konferencyjna Urzędu Miasta stała się areną pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Miasta tej kadencji. W spotkaniu wzięło udział 18 spośród 19 świeżo wybranych radnych.
Radni reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w nowym składzie Młodzieżowej Rady Miasta to Maksymilian Kosiński, Anna Gula, Weronika Petrykowska, Adrian Franczewski oraz Paulina Gębska.
Druga grupa młodych radnych pochodzi z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. To Bianka Warwas, Maciej Mańkowski, Zuzanna Skuza, Aleksandra Jackowska, Julia Stanek oraz Juliusz Świerczyński.

Niebezpieczne upały – bądź czujny!
Zmiany w kursach linii 14 w związku z Dniami Miasta 27 czerwca
Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Rodzinne święto przyrody – „Dzień Błota? Naturalnie!” już 27 czerwca!
Ania Karwan i Ørganek na Dniach Miasta 2026 – dołącz do zabawy!
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Świętokrzyska Policja zapewnia bezpieczeństwo na wakacje