Pierwsza Sesja Młodzieżowej Rady Miasta: Przedstawiamy nowo wybranych radnych
W piątek, 24 października, sala konferencyjna Urzędu Miasta stała się areną pierwszej sesji Młodzieżowej Rady Miasta tej kadencji. W spotkaniu wzięło udział 18 spośród 19 świeżo wybranych radnych.
Radni reprezentujący I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w nowym składzie Młodzieżowej Rady Miasta to Maksymilian Kosiński, Anna Gula, Weronika Petrykowska, Adrian Franczewski oraz Paulina Gębska.
Druga grupa młodych radnych pochodzi z II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza. To Bianka Warwas, Maciej Mańkowski, Zuzanna Skuza, Aleksandra Jackowska, Julia Stanek oraz Juliusz Świerczyński.

Bezpłatne badania wzroku w Krynkach – sprawdź swój wzrok 15 lipca!
Letni wieczór z Marcinem Sójką w Amfiteatrze!
Koncert podsumowujący rok artystyczny w Studiu Wokalnym CKiR Brody
Świętojanki 2026 w Suchedniowie: Muzyczne święto pełne rodzinnych atrakcji!
Rodzinny Piknik Zdrowia i Bieg po Ziemi Mirzeckiej 2026: Sukces w aktywności i profilaktyce!
Festiwal pod Zaporą: Muzyczne atrakcje i lokalne talenty w lipcu!
Najserdeczniejsze życzenia dla ojców z okazji ich święta