Modernizacja infrastruktury sportowej w placówkach oświatowych Powiatu Skarżyskiego – remont sali gimnastycznej
Powiat skarżyski w najbliższym czasie rozpocznie nową inwestycję, która ma na celu poprawę stanu infrastruktury sportowej w placówkach edukacyjnych. Tym razem przeprowadzony zostanie gruntowny remont sali gimnastycznej zlokalizowanej w Zespole Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych w Skarżysku-Kamiennej. Przewidywane koszty całego przedsięwzięcia są szacowane na około 500 tysięcy złotych.
Renowacja sali gimnastycznej stanowi część szerszego projektu inwestycyjnego zatytułowanego „Poprawa infrastruktury sportowej w placówkach oświatowych Powiatu Skarżyskiego”. Do realizacji tego zadania powiat zdobył fundusze z programu „Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej”, edycja 2022. Sala, która poddana zostanie modernizacji, znajduje się w budynku Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych, położonym przy ulicy Legionów 131 w Skarżysku-Kamiennej.
Niedawno, dokładnie pod koniec października, uczniowie Zespołu Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych mogli zacząć korzystać z nowo wybudowanego boiska szkolnego. Teraz przyszedł czas na remont sali gimnastycznej, co wcześniej zapowiedziano uczniom. Powiat dotrzymuje obietnic i już w kwietniu młodzież będzie mogła cieszyć się dostępem do zmodernizowanej sali, zapewniającej godne warunki do uprawiania różnorodnych dyscyplin sportowych.

Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Gala miejskiego zakończenia roku szkolnego 2025/2026 w Skarżysku-Kamiennej
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Bezpieczne lato: Policja w Skarżysku promuje odpowiedzialność podczas wakacji
Współpraca Branżowych Centrów Umiejętności dla lepszego kształcenia zawodowego
Bezpłatne letnie półkolonie z Klubem Cyfrowych Możliwości w Skarżysku-Kamiennej!
Niebezpieczne upały – bądź czujny!
Zmiany w kursach linii 14 w związku z Dniami Miasta 27 czerwca
Świętokrzyska Policja zapewnia bezpieczeństwo na wakacje