Miejskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu SW
Za dwa dni odbędzie się koncert w wykonaniu Łukasza Sieczki oraz Tomka Wolińskiego. Na wydarzenie zapraszamy wszystkich muzycznych fanów tej grupy.
5 listopada 2021 roku w Miejskim Centrum Kultury im. Leopolda Staffa w Skarżysku – Kamiennej przy ulicy Słowackiego 25 odbędzie się wyjątkowy koncert grupy SW. Wydarzenie artystyczne rozpocznie się o godzinie 18:00 i zrealizowane zostanie w sali kawiarni wskazanego ośrodka kultury.
Zespół SW to duet artystyczny w postaci Łukasza Sieczki oraz Tomka Wolińskiego. Koncert zaprezentowany będzie w kameralnej atmosferze i przyjemnych dla ucha melodiach. Z pewnością usłyszymy dźwięki elektronicznych gitar. Serdecznie polecamy i zapraszamy wszystkich fanów muzyki, którzy mają ochotę na wzięcie udziału w tym skromnym, ale jakże uroczym wydarzeniu artystycznym. To świetna okazja na wyjście w gronie przyjaciół i miłe spędzenie wolnego czasu.
Wejście na wydarzenie jest darmowe. Niemniej jednak ilość miejsc w prezentowanym wydarzeniu artystycznym jest ograniczona. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorami wydarzenia pod numerem telefonu (41) 25 31 482.

Niebezpieczne upały – bądź czujny!
Zmiany w kursach linii 14 w związku z Dniami Miasta 27 czerwca
Marzena Tomaszewska nową dyrektorką Zespołu Placówek Oświatowych
Rodzinne święto przyrody – „Dzień Błota? Naturalnie!” już 27 czerwca!
Ania Karwan i Ørganek na Dniach Miasta 2026 – dołącz do zabawy!
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Świętokrzyska Policja zapewnia bezpieczeństwo na wakacje