Mariusz Bodo może być kandydatem PiS na prezydenta Skarżyska-Kamiennej i ma ambitne plany na przyszłość miasta
Mariusz Bodo, obecny Sekretarz Województwa Świętokrzyskiego w Urzędzie Marszałkowskim i Radny Miasta Skarżysko-Kamienna, może zostać nominowany przez Prawo i Sprawiedliwość jako ich kandydat na prezydenta Skarżyska-Kamiennej. Bodo, w kontekście potencjalnej kandydatury, ujawnił swoje ambitne projekty dotyczące innowacji i transformacji miasta.
W związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi, które prawdopodobnie odbędą się 7 kwietnia 2024 roku, różne partie polityczne są intensywnie zaangażowane w tworzenie list wyborczych. Partia Prawo i Sprawiedliwość jest jednym z pierwszych ugrupowań, które niemal ukończyły ten proces. Listy te będą przekazane do centrali partii w ciągu tygodnia od 8 do 12 stycznia, gdzie zostaną poddane sprawdzeniu i ewentualnej akceptacji. Dopiero wtedy nominowani kandydaci będą mogli być pewni swojego startu w wyborach.
Nieoficjalne źródła zasugerowały, że Mariusz Bodo jest jednym z kandydatów proponowanych przez liderów Prawa i Sprawiedliwości w Świętokrzyskiem na stanowisko prezydenta miasta. Jeżeli te informacje się potwierdzą, Bodo będzie oficjalnym kandydatem tej partii na prezydenta Skarżyska-Kamiennej.

Rodzinne święto przyrody – „Dzień Błota? Naturalnie!” już 27 czerwca!
Ania Karwan i Ørganek na Dniach Miasta 2026 – dołącz do zabawy!
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Uczniowie z SP nr 1 odkrywają tajemnice biblioteki na Towarowej
Świętojanki 2026: Magia tradycji i rozrywki w Suchedniowie
Bezpłatny transport na Noc Kupały w Skarżysku-Kamiennej!
Policja wzywa do pomocy w poszukiwaniach Dariusza Równickiego, podejrzanego o zabójstwo
Ostrzeżenie: Upały i burze w nadchodzących dniach!