Arkadiusz Bogucki obejmuje stanowisko prezydenta Skarżyska-Kamiennej
Po niedzielnych wyborach samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne informacje o wyniku wyborów w Skarżysku-Kamiennej. Okazało się, że nowym prezydentem miasta został Arkadiusz Bogucki. Tym samym pokonał on swojego rywala – Adama Cioka.
Arkadiusz Bogucki startował z ramienia komitetu wyborczego KWW Marka Materka. W drugiej turze elektoratu zdobył poparcie 9634 mieszkańców, co stanowiło 65,14% głosujących. Z kolei Adam Ciok, przedstawiciel KWW Samorząd24, uzyskał poparcie od 5155 wyborców, co przełożyło się na 34,86% głosów.
Warto dodać, że dotychczasowy prezydent miasta, Konrad Kroenig, nie zdecydował się na udział w tych wyborach.

Bezpłatne badania wzroku w Krynkach – sprawdź swój wzrok 15 lipca!
Letni wieczór z Marcinem Sójką w Amfiteatrze!
Koncert podsumowujący rok artystyczny w Studiu Wokalnym CKiR Brody
Świętojanki 2026 w Suchedniowie: Muzyczne święto pełne rodzinnych atrakcji!
Rodzinny Piknik Zdrowia i Bieg po Ziemi Mirzeckiej 2026: Sukces w aktywności i profilaktyce!
Festiwal pod Zaporą: Muzyczne atrakcje i lokalne talenty w lipcu!
Najserdeczniejsze życzenia dla ojców z okazji ich święta