Arkadiusz Bogucki obejmuje stanowisko prezydenta Skarżyska-Kamiennej
Po niedzielnych wyborach samorządowych Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne informacje o wyniku wyborów w Skarżysku-Kamiennej. Okazało się, że nowym prezydentem miasta został Arkadiusz Bogucki. Tym samym pokonał on swojego rywala – Adama Cioka.
Arkadiusz Bogucki startował z ramienia komitetu wyborczego KWW Marka Materka. W drugiej turze elektoratu zdobył poparcie 9634 mieszkańców, co stanowiło 65,14% głosujących. Z kolei Adam Ciok, przedstawiciel KWW Samorząd24, uzyskał poparcie od 5155 wyborców, co przełożyło się na 34,86% głosów.
Warto dodać, że dotychczasowy prezydent miasta, Konrad Kroenig, nie zdecydował się na udział w tych wyborach.

Rodzinne święto przyrody – „Dzień Błota? Naturalnie!” już 27 czerwca!
Ania Karwan i Ørganek na Dniach Miasta 2026 – dołącz do zabawy!
Nabór do Samorządowego Żłobka w Suchedniowie na rok 2026/2027 rusza w czerwcu!
Uczniowie z SP nr 1 odkrywają tajemnice biblioteki na Towarowej
Świętojanki 2026: Magia tradycji i rozrywki w Suchedniowie
Bezpłatny transport na Noc Kupały w Skarżysku-Kamiennej!
Policja wzywa do pomocy w poszukiwaniach Dariusza Równickiego, podejrzanego o zabójstwo
Ostrzeżenie: Upały i burze w nadchodzących dniach!